Dětská herna Ptáčkov

Velmi pěkně vybavená dětská herna se spoustou podnětnýc her. Místo, kde si děti mohou zahrát na obchod, na domácnost, na nemocnici, vyrábět všechno možného, stavět bunkry či stavebnice. Velký výběr pro různé věkové kategorie. V rámci herny pěkná kavárna. 

Vozovna Žižkov

Kulturní centrum Vozovna s velkou dětskou hernou, klubem a kavárnou, v letních měsících i se zahrádkou. Přijít můžete na divadlo, koncerty, kreativní dílny, autorská čtení, filmy, výstavy a mnoho dalších zajímavých akcí. Koutek je otevřen v dobu mimo konání akcí, aktuální doba otevření je k dispozic na webu Vozovny. 

Ústřední městská knihovna

V dětské části je i dětský koutek. Plný hlavně knížek, ale jsou zde i dvě krabice stavebnic, stoleček s pastelkami a truhla s dětskými kostými pohádkových postav. Vedle části s dětským koutkem je ještě postranní místnost s křesílky a polštáři na sezení.  Přímo u dětské části je taky toaleta a přebalovací pult. V prostorách knihovny je i malá kavárna. 

Kafe Špunt

Příjemná kavárna s prostorným dětským koutkem. Koutek vhodný pro nejmenší děti - kuličkový bazén, malé skluzavky, i pro větší - trampolína, hry a knihy. Otevřeno po - pá, o víkendu pouze po dohodě na oslavy. Možné posezení i před kavárnou.

Koala Café

Prostorná herna v hale s příjemnou kavárnou. Pro větší děti zde najdete velkou prolézačku s několika klouzačkami, motorkovou dráhu, či stavitelskou sekci s obrovskými kostkami. Je zde oddělená část i pro malé děti.

Kavárna Jasmínka

Kavárna Jasmínka s dětskou herničkou je v Záběhlicích na Zahradním Městě. Hernička pro malé i větší děti. V kavárně si můžete dát dobrůtky k zakousnutí, freshe i dobrou kávu. Můžete si zde na chvíli odpočinout, zatímco si Vaše děti budou hrát nebo  s nimi můžete strávit klidně celý den. 

Dětský koutek Edík

Dětský koutek je určen dětem od 3 do 12 let. Mladší děti pouze v doprovodu rodičů či jiné odpovědné osoby starší 18 let.

V dětském koutku děti naleznou herní sestavu s bazénkem, relaxačními kuličkami a skluzavkou. Pro malé i velké herní dotekovou obrazovku Touch Toy, zákoutí s TV boxem, kde se mohou podívat na oblíbené pohádky. Stůl na ruční práce, na tvoření a stolní hry. Velkou vláčkovou dráhu Brio a hračky pro všechny věkové kategorie dětí.

Kulíškov

Prostorná dětská herna v 2.patře OC Park Hostivař, velké množství harček jako klouzačky, kuchyňka, autíčka apod. Možnost hlídání dítěte od 3 let.

Sportovní areál Hamr Záběhlice

Koutek ve sportovním areálu Záběhlice. Koutek je rozdělen na dvě části. První je určená pro děti do tří let a druhá pro děti starší tří let.

V prostorách koutku je také kavárna, kde můžete kromě kávy zakoupit také nealko pití, fresh džusy, zákusky, obložené bagety a třeba také dětskou výživu. Kavárna je otevřena deně od 10:00 do 20:00.

Možnost zaplatit si hlídání dítěte během Vašeho sportování.